Search API pages (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Path
uk: Шлях

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: System
uk: Система

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Create page
uk: Створити сторінку

en: Index
uk: Індекс

en: Keys
uk: Ключі

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Widgets
uk: Віджети

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: In code
uk: У коді

en: Single term
uk: Один термін

en: Multiple terms
uk: Декілька термінів

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
uk: <ul>
    <li>Перевірте орфографічну правильність написання.</li>
    <li>Щоб здійснювати пошук за кожним словом окремо, видаліть лапки навколо пошукової фрази. Фраза <em>білий сніг</em> часто надає більше результатів ніж <em>&quot;білий сніг&quot;</em>.</li>
    <li>Спробуйте послабити свій запит за допомогою оператора <em>OR</em>. Фраза <em>білий OR сніг</em> часто надає більше результатів ніж фраза <em>білий сніг</em>.</li>
    </ul>

en: Query type
uk: Тип запиту

en: The search found 1 result in @sec seconds. | The search found @count results in @sec seconds.
uk[0]: Пошук знайшов один результат за @sec сек.
uk[1]: Пошук знайшов @count результати за @sec сек.
uk[2]: Пошук знайшов @count результатів за @sec сек.

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Search pages
uk: Сторінки пошуку

en: Create and configure search pages.
uk: Створення і налаштування сторінок пошуку

en: Add search page
uk: Додати сторінку пошуку

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Page manager module is unable to enable @path because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Missing/broken type
uk: Відсутній/пошкоджений тип

en: Enable spell check
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: search page
uk: сторінка пошуку

en: An error occurred while executing the search. Please try again, or contact the site administrator if the problem persists.
uk: Під час пошуку трапилась помилка. Спробуйте знову або зв'яжіться з адміністрацією сайту, якщо проблема не зникає.
