Search API Pages (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
