Search API Pages (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Enter your keywords
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གནད་ཚིག་འཇུག་རོགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Current user's language
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་རིགས

en: Default site language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་

en: Single term
bo: ཐ་སྙད་རྐང་གཅིག

en: Multiple terms
bo: ཐ་སྙད་མང་པོ

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
bo: <ul>
    <li>ཁྱེད་ཀྱི་དག་ཆ་འགྲིག་ཡོད་མེད་དག་བཤེར་བྱེད་དགོས།</li>
    <li>མིང་ཚིག་མཐའ་སྐོར་གྱི་དྲངས་རྟགས་བསུབ་ནས་ཚིག་རེ་རེར་བཞིན་འཚོལ་དགོས། རྒྱུན་དུ་<em>bike shed</em> ཡིས་<em>&quot;bike shed&quot;</em> ལས་མང་བའི་མཇུག་འབྲས་སྟོན་ཐུབ</li>
    <li><em>OR</em> སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་འདྲི་ཞིབ་ཀྱི་ཆ་རྐྱེན་ལྷོད་དུ་གཏོང་བ། རྒྱུན་དུ་<em>bike OR shed</em> ཡིས་<em>bike shed</em>ལས་མང་བའི་མཇུག་འབྲས་སྟོན་ཐུབ།</li>
    </ul>

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Page manager module is unable to enable @path because some other module already has overridden with %callback.
bo: དྲ་ངོས་དོ་དམ་པའི་མ་དཔེས་@path་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་མི་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་མ་དཔེ་གཞན་དག་གིས་བརྗེས་ཟིན་པ་དང་ཕྱིར་ལན་དུ་%callback།

en: Missing/broken type
bo: ཚང་མེད་པའམ་སྐྱོན་ཤོར་བའི་རིགས
