Search API Pages (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Path
el: Διαδρομή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: System
el: Σύστημα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
el: <ul>
    <li>Ελέγξτε ότι η ορθογραφία σας είναι σωστή.</li>
    <li>Αφαιρέστε εισαγωγικά γύρω από φράσεις για να γίνει αναζήτηση για κάθε λέξη ξεχωριστά. Το <em>bike shed</em> συχνά θα έχει περισσότερα αποτελέσματα από το <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Δοκιμάστε να κάνετε πιο χαλαρό το ερώτημά σας χρησιμοποιώντας το <em>OR</em>. Το <em>bike OR shed</em> συχνά θα έχει περισσότερα αποτελέσματα από το <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: Search page
el: Σελίδα αναζήτησης

en: Search pages
el: Σελίδες αναζήτησης

en: Add search page
el: Προσθήκη σελίδας αναζήτησης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
