Search API Pages (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Path
hu: Útvonal

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: System
hu: Rendszer

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: Search results
hu: Találatok

en: Create page
hu: Oldal létrehozása

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Current user's language
hu: Aktuális felhasználó nyelve

en: Default site language
hu: A webhely alapértelmezés szerinti nyelve

en: In code
hu: Kódban

en: Single term
hu: Egy kifejezés

en: Multiple terms
hu: Több kifejezés

en: The changes were successfully saved.
hu: A módosítások sikeresen elmentve.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
hu: <ul>
    <li>Érdemes ellenőrizni a helyesírást.</li>
    <li>Az idézőjelek elhagyásával több találat kapható. A <em>"kék törpe"</em> kevesebb találathoz vezethet, mint a <em>kék törpe</em>.</li>
    <li>Az alapértelmezés szerinti <em>AND</em> (és) kapcsolat helyett az <em>OR</em> (vagy) használata jobb eredményre vezethet. A <em>kék törpe</em> kevesebb szövegre illeszkedik, mint a <em>kék OR törpe</em>.</li>
    </ul>

en: Direct query
hu: Közvetlen lekérdezés

en: Query type
hu: Lekérdezéstípus

en: Searched fields
hu: Keresett mezők

en: Please enter at least one keyword.
hu: Legalább egy kulcsszót meg kell adni.

en: The search found 1 result in @sec seconds. | The search found @count results in @sec seconds.
hu[0]: A keresésnek 1 eredménye van @sec másodperc alatt.
hu[1]: A keresésnek @count eredménye van @sec másodperc alatt.

en: Search page
hu: Keresési oldal

en: Index ID
hu: Index azonosító

en: Search pages
hu: Keresési oldalak

en: Add search page
hu: Keresési oldal hozzáadása

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Search block: !name
hu: Keresőblokk: !name

en: Missing/broken type
hu: Hiányzó/hibás típus

en: search page
hu: keresési oldal
