Search API Pages (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Path
hy: Ուղի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
