Search API Pages (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Path
lv: Ceļš

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: System
lv: Sistēma

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Index
lv: Rādītājs

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: In code
lv: Kodā

en: Search pages
lv: Meklēšanas lapas

en: View mode
lv: Skata režīms
