Search API Pages (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: System
ca: Sistema

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Index
ca: Índex

en: Keys
ca: Claus

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Current user's language
ca: La llengua actual de l'usuari

en: Default site language
ca: La llengua predeterminada del lloc

en: In code
ca: Al codi

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
ca: <ul> <li>Comproveu si l'ortografia és correcta.</li><li>Elimineu les cometes al voltant de frases per a buscar cada paraula individualment. <em>cobert bicicleta</em> sovint mostrarà més resultats que no pas <em>&quot;cobert bicicleta&quot;</em>.</li> <li>Considereu relaxar a vostra consulta amb <em>OR</em>. <em>cobert OR bicicleta</em> sovint mostrarà més resultats que ni pas <em>cobert bicicleta</em>.</li> </ul>

en: Query type
ca: Tipus de consulta

en: Search page
ca: Pàgina de cerca

en: Search pages
ca: Pàgines de cerca

en: Add search page
ca: Afegeix una pàgina de cerca

en: View mode
ca: Mode de visualització
