Search API Pages (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: System
mn: Систем

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
mn: <ul> <li>Зөв үсэглэж бичсэн эсэхийг шалгана уу.</li> <li>Үг бүрийг нэг бүрчлэн хайхын тулд үг хэллэгээс хашилтыг хасна уу. Жишээ нь хашилтгүй бичсэн <em>хорих анги</em> гэдэг нь <em>&quot;хорих анги&quot;</em> гэдгээс илүү олон үр дүнг харуулдаг.</li> <li><em>OR</em> (<q>эсвэл</q>) гэх үгийг ашиглаж асуултаа суллахыг бодоорой. Жишээ нь ихэвчлэн <em>хорих OR анги</em> гэдэг нь <em>хорих анги</em> гэдгээс илүү олон үр дүнг харуулна.</li> </ul>
