Search API Pages (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: edit
th: แก้ไข

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: System
th: ระบบ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Search page
th: หน้าค้นหา

en: Search pages
th: ค้นหาหน้า

en: View mode
th: โหมดของวิว
