Search API ranges (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
