Search API ranges (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ
