Search API ranges (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Go
ca: Vés-hi

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Search index
ca: Índex de la cerca
