Search API ranges (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
