Search API ranges (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Go
et: Mine

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Search index
et: Otsinguindeks
