Search API ranges (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
