Search API ranges (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Search index
gl: Índice de busca
