Search API ranges (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Go
hu: Mehet

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Ranges
hu: Tartományok

en: Search index
hu: Keresési index

en: No values were changed.
hu: Nem változtak értékek.

en: Delete data
hu: Adat törlése
