Search API ranges (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
