Search API ranges (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Go
ja: 実行

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Search index
ja: 検索インデックス

en: Delete data
ja: データを削除
