Search API ranges (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Go
nl: Filter

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Delete data
nl: Data verwijderen
