Search API ranges (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр
