Search API ranges (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Go
ru: Пуск

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Search index
ru: Поисковый индекс

en: Clone block
ru: Клонировать блок

en: Delete data
ru: Удалить данные

en: Display for searches
ru: Отображать для поиска

en: For all except the selected
ru: Для всех кроме выбранных

en: Only for the selected
ru: Только для выбранных
