Search API ranges (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Go
sv: Gå till

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Search index
sv: Sökindex
