Search API ranges (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
