Search API ranges (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Search index
be: Індэкс пошуку
