Search API ranges (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Go
eu: Joan

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Search index
eu: Bilaketa indizea
