Search API ranges (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Go
fa: برو

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: No values were changed.
fa: هیچ مقداری تغییر نکرد.

en: Delete data
fa: پاک کردن داده
