Search API ranges (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Go
fi: Mene

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Delete data
fi: Poista tieto
