Search API ranges (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Go
hi: चले जाओ

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Search index
hi: खोज अनुक्रमणिका
