Search API ranges (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Go
hr: Idi

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja
