Search API ranges (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Save settings
is: Vista stillingar
