Search API ranges (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: Go
it: Vai

en: Search
it: Cerca

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Search index
it: Indice di ricerca

en: Delete data
it: Eliminazione dati
