Search API ranges (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
