Search API ranges (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម
