Search API ranges (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان
