Search API ranges (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Go
my: သွားမည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: From
my: မှ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
