Search API ranges (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
no: Aktivert

en: Go
no: Utfør

en: Search
no: Søk

en: Name
no: Navn

en: Field
no: Felt

en: To
no: Til

en: From
no: Fra

en: Save settings
no: Lagre innstillinger

en: Search index
no: Søkeindeks
