Search API ranges (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Go
oc: Anatz

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Delete data
oc: Suprimir las donadas
