Search API ranges (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
