Search API ranges (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Go
pl: Idź

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: No values were changed.
pl: Żadna wartości nie zostały zmienione.

en: Clone block
pl: Duplikuj blok

en: Delete data
pl: Usuń dane

en: You can't set an empty name.
pl: Nie można ustawić pustej nazwy.

en: Display for searches
pl: Wyświetl dla przeszukiwań
