Search API ranges (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: To
ps: ته

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
