Search API ranges (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Go
pt: Ir

en: Search
pt: Buscar

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Search index
pt: Índice de busca

en: No values were changed.
pt: Nenhum valor foi alterado.

en: Delete data
pt: Apagar dados
