Search API ranges (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Search index
sl: Indeks iskanja
