Search API ranges (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
