Search API ranges (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Go
tr: Devam et

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: Delete data
tr: Veriyi sil
