Search API ranges (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Search index
ug: ئىزدەش
