Search API ranges (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Go
af: Gaan

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Save settings
af: Stoor verstellings
