Search API ranges (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Delete data
ar: حذف البيانات
