Search API ranges (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Search index
bg: Индекс на търсене
